Historia

Nasza Firma od wielu lat koncentruje się na produkcji najwyższej klasy kotłów na paliwa stałe.

Obecnie produkowane kotły spełniają surowe wymagania jakościowe, środowiskowe i efektywnościowe.Firma została założona w 1970 roku, jako typowy zakład ślusarski. Od 1973 roku rozpoczęła produkcję kotłów węglowych centralnego ogrzewania.

Od tego roku kotlarstwo jest główną gałęzią działalności firmy. Wszystkie produkowane kotły, były i są własną konstrukcją zakładu.

Kotły tradycyjne, zasypowe na paliwo stałe podlegają ciągłym unowocześnieniom i modyfikacją, już od 1990 roku otrzymały one sterowanie elektroniczne. W 1991 roku powstał kocioł wodny typu KWKS. Był to kocioł ekologiczny o śladowej zawartości tlenku węgla na węgiel groszek. W 1998 roku powstał nowoczesny ekologiczny kocioł typu KW KMP z automatycznym podajnikiem i pełnym mikroprocesorowym sterowaniem.

Rozwiązania techniczne tych kotłów są prawnie chronione w Urzędzie Patentowym RP. Spełniają one surowe kryteria emisyjne "na znak bezpieczeństwa ekologicznego" urządzeń grzewczych małej mocy na paliwa stałe.

Wśród wielu sukcesów firmy, swoje miejsca mają również liczne wyróżnienia i odznaczenia, którymi uhonorowana została nasza firma. Świadczą one o niezwykle wysokiej jakości naszych produktów oraz usług.

 
 
 
     
  start | o firmie | kotły | ogrodzenia | złączki gazowe | kontakt